O nás

Advokátní kancelář HBCV Legal je středně velká advokátní kancelář, poskytující právní servis tuzemské i zahraniční klientele ve všech oblastech práva, zejména pak zajišťování všech smluvních typů a kompletního servisu obchodních aktivit klientů na území České republiky a rovněž v zahraničí, kde je schopna prostřednictvím partnerských zahraničních kanceláří zajistit svým klientům odpovídající právní servis.

Partneři advokátní kanceláře HBCV Legal spolupracovali mnoho let v rámci jedné advokátní kanceláře. Koncem roku 2018 stávající kancelář transformovali do veřejné obchodní společnosti.

Partneři advokátní kanceláře HBCV Legal mají dlouholetou praxi v mezinárodních kancelářích a kancelářích v Německu. Za dobu advokátní praxe poskytovali partneři kanceláře právní poradenství významným rakouským a německým bankovním domům, společnostem z oboru spedice, výroby strojírenských celků, poskytovali právní zastoupení také handlingové společnosti významného evropského letiště, zastupovali velké petrolejářské společnosti, zahraniční společnost jednoho z největších holdingů v republice, zajišťovali pak rovněž jednu z největších tuzemských akvizic německého strojírenského koncernu. V současné době kancelář zastupuje také jeden z předních maloobchodních potravinářských řetězců v České republice, významný Investiční fond, řetězec obchodů s nábytkem, velkou rakouskou spediční společnost a zahraniční farmaceutickou společnost a mnoho dalších.

Kancelář HBCV Legal úzce spolupracuje s daňovými poradci, auditory, notářem a znalci z různých oborů, a je proto schopna nabídnout a zajistit svým klientům komplexní služby a zpracování veškerých jejich obchodních záměrů. Díky sídlu v Praze a spolupracujícím kancelářím v Bratislavě a Trnavě, je kancelář schopna flexibilně působit po celém území republiky i na Slovensku. Veškeré právní služby kancelář poskytuje v českém, německé a anglickém jazyce.

Webové stránky společnosti HBCV Legal v.o.s. používají cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto stránek. Dalším užíváním tohoto webu vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení.